Domů > Novinky > Obsah

Co je inteligentní pouliční osvětlení?

Source:

Inteligentní pouliční osvětlení se očekává, že se stal důležitý průlom v budování chytré město. Budoucnost v bezdrátové WiFi, nabíjení vlas, sledování dat, monitorování životního prostředí, Poláci a další pole, může spoléhat na pouliční osvětlení a platforma inteligentní řízení dosáhnout.


Inteligentní street light je moderní, efektivní a spolehlivé napájecí vedení a bezdrátového GPRS / komunikační technologie CDMA, dosáhnout vzdálené centralizované kontroly a řízení na ulici. Systém má funkce Automatické nastavení jasu podle dopravního toku, dálkový regulátor osvětlení, pokrytí bezdrátové sítě, Chyba aktivní alarm, osvětlení, bezpečnostní kabel, Dálkový odečet a další funkce, může výrazně šetřit zdroje energie, zvýšit úroveň řízení veřejného osvětlení, využití městské silniční inteligentní osvětlovací systém, provoz a údržbu nákladů budou sníženy o 56 % za rok.


Národní statistický úřad údaje ukazují, že od roku 2004 do roku 2014, počet městské silniční osvětlení z 10.5315 na 2301.91 miliónů, městské silniční osvětlení průmyslu udržet rychlý rozvoj trendu. Kromě toho v posledních letech se globálním #39; s celkové spotřeby elektrické energie osvětlení představuje přibližně 14 % spotřeby elektrické energie. Mezi nimi, na silnici a krajina, osvětlení elektrické energie spotřeba činí asi 38 % osvětlení spotřeby elektřiny se stal největší oblast osvětlení. Tradiční street lampy obecně založené na sodík, vysoké energetické spotřeby a vysoké opotřebení a LED světla může snížit spotřebu energie, celkovou energii, míra úspor může dosáhnout 50 % nebo více. Po inteligentní transformace Inteligentní LED světla komplexní úsporu energie míra očekává dosáhne 70 %.


Jako v loňském roce, počet globálním #39; s inteligentní městská výstavba dosáhla 386, moudrost města koncept průzkumu postupně do hmotné stavební fáze. Zrychlení výstavby moudrosti města, stejně jako Internet věcí cloudové výpočetní a jiné nové generace informačních technologií, které jsou široce používané, inteligentní pouliční lehké konstrukce bude ohlašovat rychlý rozvoj příležitostí. Očekává, že do roku 2020, globálním #39; s pronikání na trh inteligentní pouliční lampa LED se zvýší na asi 40 %


Dotaz
Your comments are welcome!
For more information about our brand and products, please feel free to contact us!
Please enter your email address:
Kontaktujte nás
Address: No.1, Xinxi Avenue, nový průmyslový Park, Hi-tech zóna, Xi'an City, Čína
Tel: +86-2981028690
Fax: +86-2981028980
E-mail: sales@sxyhzm.com
Shaanxi Yahua osvětlení Electric Equipment Co., Ltd