Domů > Novinky > Obsah

Co je vysoce kvalitní tunelu světlo?

Source:

Co je vysoce kvalitní tunelu světlo?

Tunelu světla jako zvláštní sekce vysoce kvalitní silnice, když vozidlo do, přes a z tunelu nové optické tunelu světla, nová světla optickým tunelu vést proces, bude existovat řada vizuální problémy.

Tunel lampa shell výběr vysoká pevnost, dobrá houževnatost slitiny ochrany životního prostředí materiály, transparentní kusů k posílení tvrzeného skla, prachotěsné, vodotěsné, odolné proti korozi rez. Vícekanálový antivibrační strukturu a high-tech nátěrem, řadu blízko vysoce frekvence vysoce frekvence vibrací nemůže ovlivnit lampu a v dílně, Kettle, železniční a dalších vysoce frekvence vibrací a vlhkost, vysoké teploty prostředí, dlouhodobá stabilní práce.

Světelné účinnosti, volba vysoce intenzita plynovou výbojkou jako zdroj světla, vysoká svítivost, dlouhá životnost, s použitím různých zrcadel lze dosáhnout víceúčelové osvětlení; a změkčením, nezajistí oslňující nebo jiné nepohodlí. Předřadník výběr tepelné ochrany technologií zajistit, že životnost lampy. Importované superčistá zrcadlo eloxovaný hliník materiál zrcátka a prostřednictvím přesné rozložení světla design, výkonový faktor větší než 0.9, reflexní vysoká účinnost, dobrá propustnost světla, úspory energie a ochrany životního prostředí.

Tunelu světlo, vysoká svítivost, dlouhá životnost, atd., pro tunely, semináře, velké sklady, čerpací stanice, místa, metalurgie a různých rostlin, konstrukce a dalších místech. Z důvodu svého výběru vysoce intenzita plynovou výbojkou jako světelný zdroj, lze použít s různými reflektory mohou dosáhnout víceúčelové osvětlení. Změkčit léčby, lidé nebudou produkovat oslňující či jiné nepříjemné reakce. Přídavná tepelná ochrana technologie zajistit, že životnost lampy. Importované superčistá zrcadlový hliníkový eloxovaný materiál k zrcadlení a přesné rozdělení světelného designu, účiník vyšší než 0,9, reflexní vysoká účinnost, dobrá propustnost světla, úspory energie a ochrany životního prostředí.


Dotaz
Your comments are welcome!
For more information about our brand and products, please feel free to contact us!
Please enter your email address:
Kontaktujte nás
Address: No.1, Xinxi Avenue, nový průmyslový Park, Hi-tech zóna, Xi'an City, Čína
Tel: +86-2981028690
Fax: +86-2981028980
E-mail: sales@sxyhzm.com
Shaanxi Yahua osvětlení Electric Equipment Co., Ltd