Domů > Novinky > Obsah

LED pouliční osvětlení PK obyčejné pouliční lampy

Source:

1, porovnání elektrické energie:

Použití osvětlení 60W LED pouliční osvětlení generovalo elektřinu ročně, pouze ideální použití 250W běžné vysokotlaké sodíkové lampy pouliční elektřiny vyrobené o 20% ročního období, výrazné úspory v spotřebě elektřiny, jsou ideálními úspornými produkty, ale také vyhovují na výstavbu konzervativního společenského trendu.

2, položení kontrastu

LED pouliční lampa výkon je obyčejná vysokotlaká sodíková výbojka 1/4, položení měděného kabelu vyžaduje průřez vyžaduje pouze obyčejné pouliční lampy 1/3, čímž se ušetří spousta pokládacích nákladů.

Integrovaná výše uvedená dvě úspora nákladů, použití LED světel ve srovnání s použitím běžného vysokotlakého sodíku, první dovolí majitelům obnovit do jednoho roku zvýšit počáteční investiční náklady.

3, kontrast osvětlení:

Použití pouličních svítidel LED 60W může dosáhnout osvětlení vysokotlakou sodíkovou lampou o výkonu 250 W, čímž se výrazně sníží spotřeba energie; LED svítí kvůli nízké spotřebě energie, s větrem, sluneční energií, používá se ve středních silnicích města.

4, použití teplotního kontrastu:

Ve srovnání s obyčejnými pouličními svítilnami svítí LED diody v průběhu používání nízkoteplotních, nepřetržitého použití nebude docházet k vysokým teplotám, černá nebude spalovat černý odstín.

5, porovnání bezpečnostních funkcí:

V současné době jsou na trhu žárovek s ledovou katodou, lampy s elektrodami, vysoce vzrušeny vysokotlakým rentgenovým osvětlením, včetně škodlivých kovů, jako je rtuť, a škodlivé paprsky; v porovnání s LED světelnými zdroji jsou bezpečná nízkonapěťová zařízení při instalaci a používání procesu Velké snížení bezpečnostních rizik.

6, porovnání vlivů na životní prostředí:

Běžné pouliční lampy obsahují škodlivé kovy, spektrum obsahuje škodlivé paprsky. Ve srovnání s pouličními LED pouličními lampami, bez infračerveného záření a ultrafialového záření, není žádné záření, žádné světlo znečišťující a neobsahuje škodlivé kovy, recyklovatelný odpad, je typickým zeleným osvětlením.

7, porovnání životnosti a kvality:

Průměrná životnost obyčejných pouličních lamp je 12000 hodin, výměna pouličních lamp je nejen vysoký kapitál, ale také ovlivňují dopravu, zejména v tunelu stavba je obzvláště nepohodlné; LED pouliční lampa rovnoměrná životnost 100 000 hodin, 10 hodin denně, životnost až deset let Nad jednou a navždy. Navíc, LED světla vodotěsnost, odolnost proti nárazu, odolnost proti nárazům jsou velmi dobré, kvalita chaosu, v záruční době jsou bezúdržbové produkty.


Dotaz
Your comments are welcome!
For more information about our brand and products, please feel free to contact us!
Please enter your email address:
Kontaktujte nás
Address: No.1, Xinxi Avenue, nový průmyslový Park, Hi-tech zóna, Xi'an City, Čína
Tel: +86-2981028690
Fax: +86-2981028980
E-mail: sales@sxyhzm.com
Shaanxi Yahua osvětlení Electric Equipment Co., Ltd