Domů > Novinky > Obsah

Světelná výbojka LED Výhody Porovnání s tradičními lampami HID

Source:

Světelná LED svítilna výhoda srovnatelná s tradiční lampou HID

LED je technologie polovodičových světelných zdrojů. Nejdříve vývoj LED může být pouze červený, používaný v elektronických zařízeních. S rozvojem technologie, LED osvětlení bylo schopné vydávat paletu barev světla a široce používaný v mnoha průmyslových odvětvích, hlavní trh aplikací, včetně tradičního trhu s displeji a signálem, podsvícení trhu, pouličních svítidel, tunelových světel, automobilového osvětlení trh, venkovní krajina Osvětlení a interiérové ​​osvětlení trhu, speciální trh s osvětlením. LED svítilny mají své jedinečné výhody.

1. Snížení nákladů na výstavbu distribuční soustavy (kabely, transformátory, rozvodné skříně, mosty apod.), Dlouhé tunely, dálkové napájení, kabely, rozvody elektrické energie, poměr nákladů je obzvláště velký, použití LED povodňová světla díky úspoře energie mohou značně snížit kabel a investice do zařízení pro distribuci energie.

2. Úspora energie světelného zdroje LED ve srovnání s tradiční vysokotlakou sodíkovou lampou, její úspora energie o více než 40%.

3.Lepová lampa může dosáhnout startu v reálném čase, snadné nastavení jasu, bez blikání, širokého rozsahu startovacího napětí, může dosáhnout různých energeticky úsporných metod, jako jsou silnice, řízení tunelu a další inteligentní osvětlení.

4. LED světlomety s vysokou spolehlivostí, denní údržbou a náklady na opravy jsou nízké, MTBF až 20 000 hodin, vysokotlaká sodíková výbojka a fluorescenční trubice MTBF méně než 10 000 hodin


Dotaz
Your comments are welcome!
For more information about our brand and products, please feel free to contact us!
Please enter your email address:
Kontaktujte nás
Address: No.1, Xinxi Avenue, nový průmyslový Park, Hi-tech zóna, Xi'an City, Čína
Tel: +86-2981028690
Fax: +86-2981028980
E-mail: sales@sxyhzm.com
Shaanxi Yahua osvětlení Electric Equipment Co., Ltd